Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.colours.cz/www/2015/classes/db.php on line 106
Program | Colours of Ostrava
Festival v ulicích
Crossroads
Solocolours
 

Generální partneři

Česká Spořitelna a.s. Arcelor Mittal a.s.

Za podpory

OSTRAVA!!!


DEN PRVNÍ 16. 7. 2015

1. Česká spořitelna stage
20:00 - 21:30Björk
22:30 - 23:30Zrní a Janáčkova filharmonie Ostrava
01:00 - 02:00Caribou
2. ArcelorMittal stage
18:30 - 19:30Michal Hrůza a kapela Hrůzy
21:30 - 22:30Bokka
23:45 - 00:45Roni Size & Reprazent Live
3. Radegast Czech stage
18:30 - 19:30Longital
20:30 - 21:30Tomáš Kočko & ORCHESTR s CM Velká Morava
22:30 - 23:45Vladimír Mišík & ETC
00:45 - 01:45Lenny

4. Agrofert Fresh stage
19:30 - 20:30Bazzookas
21:30 - 22:30Too Many Zooz
23:45 - 00:45Clark
6. Drive stage
18:45 - 19:45Heymoonshaker
21:30 - 22:30CoCo & The Butterfields
23:45 - 00:45The Crooked Fiddle Band
7. Full Moon stage
19:00 - 20:00Houpací koně
21:00 - 22:00Hanba
23:00 - 00:00Nod Nod

8. Electronic stage
19:00 - 21:00Forma
22:00 - 23:00Tom Holič
23:30 - 01:30SCNTST
9. Europe stage
19:45 - 21:00Cirkus trochu jinak
22:15 - 23:30Melody Boys
00:00 - 01:30DJ Mackie Messer
10. Scéna České televize
16:00 - 17:00TV MiniUni – koncert
18:30 - 19:00Interview ČT 24
19:00 - 01:00Čtvrtá hvězda

12. Reflex Discussion stage
14:30 - 15:30Proč (ne)chránit přírodu?
16:00 - 17:00Moc a bezmoc obrazu
17:30 - 18:30TV Šlágr jako fenomén dnešní doby
16. ČEZ Stage & Children’s Stage
12:00 - 21:00Jinálek a Ája
999. Cineport
17:00 - 19:00Cineport - čtvrtek


DEN DRUHÝ 17. 7. 2015

1. Česká spořitelna stage
16:15 - 17:15Warsaw Village Band
18:45 - 19:45Kasai Allstars
21:00 - 22:15Kasabian
23:30 - 00:30St. Vincent
01:45 - 02:45Klangkarussell
2. ArcelorMittal stage
15:00 - 16:00Xindl X
17:30 - 18:30Abavuki
19:45 - 20:45José González
22:30 - 23:30The Cinematic Orchestra
00:45 - 01:45Oscar And The Wolf
3. Radegast Czech stage
15:45 - 16:45Jelen
17:45 - 18:45Mucha
20:15 - 21:15Adrian T. Bell
22:45 - 23:45Stromboli
01:45 - 02:45Fernando Saunders & Czech Friends

4. Agrofert Fresh stage
16:45 - 17:45La3no Cubano
19:00 - 20:00Black Strobe
21:30 - 22:30HVOB
00:00 - 01:45Swans
5. Vítkovice Gong stage
12:00 - 14:30Dejvické divadlo, Praha: Ucpanej systém
19:00 - 20:00Bratři Ebenové
21:30 - 22:30Avishai Cohen’s New York Division
00:00 - 01:00Clarinet Factory + Floex
6. Drive stage
15:15 - 16:15Dirty Blondes
17:30 - 18:30Nidi d'Arac feat. Anna Cinzia Villani
19:45 - 20:45The Woohoo Revue
22:30 - 23:30John J Presley
00:45 - 01:45Cash Savage and The Last Drinks

7. Full Moon stage
16:00 - 17:00Hissing Fauna
18:00 - 19:00Sky to Speak
20:00 - 21:00Katarzia
22:00 - 23:00The Holydrug Couple
00:00 - 01:00Kalle
8. Electronic stage
18:00 - 19:00Flute in Motion
19:30 - 20:30Deaths
21:15 - 22:15Sons of Magdalene
23:00 - 00:00Christian Löffler
00:45 - 02:30Telefon Tel Aviv DJ set
03:00 - 04:30The Toxic Avenger DJ set
9. Europe stage
14:30 - 15:30Divadlo VOSTO5: Stand´artní kabaret
16:45 - 17:45Melody Boys
18:45 - 19:45Cirkus trochu jinak: Romeo a Julie
21:00 - 22:00Létající rabín: židovské tance
23:00 - 00:15Nidi d'Arac feat. Anna Cinzia Villani

10. Scéna České televize
14:00 - 15:3010 let vysílání ČT24
16:00 - 17:00Kombo
17:30 - 19:00Zahraniční zpravodajové ČT
20:00 - 20:15Události v kultuře
11. MF Dnes Poetry stage
12:00 - 13:00Setkání/Stretnutie
14:00 - 15:30Živá poezie
16:00 - 17:00Nakla/datel
17:30 - 18:30Science slam
00:00 - 01:00Andělé v mém srdce - Léčivé divadlo Gabriely Filippi
12. Reflex Discussion stage
12:30 - 13:30Jak jsem fotil Iggy Popa a další hvězdy Colours
14:00 - 15:00Nejlepší muzika na Slovensku 
15:30 - 16:30Ucpanej systém a jiné historky
17:00 - 18:00Jaké to je být lékařem bez hranic?
18:30 - 19:30Co s technickými památkami?
21:00 - 22:00Dneska se ptejte vy! 

13. Cinestar stage (program by LFŠ)
11:30 - 13:00Je muž, který je vysoký, šťastný?
13:15 - 15:00Frank
15:15 - 17:00Fénix
17:15 - 19:15Samba
14. Voices of Freedom
12:00 - 12:15Šafrán
12:15 - 13:00Protestsong a revolta v hudbě
13:15 - 13:30Nepřizpůsobiví – Miroslav Skalický
13:45 - 15:15Historie a přítomnost protestu
15:30 - 15:45Don Quijote z Považia
16:00 - 17:30Svoboda projevu a její hranice
16. ČEZ Stage & Children’s Stage
11:00 - 15:45Jinálek a Ája
15:45 - 16:30ČEZ Stage-Champagnie La Tal
16:30 - 21:00Jinálek a Ája

999. Cineport
11:30 - 20:00Cineport - pátek

DEN TŘETÍ 18. 7. 2015

1. Česká spořitelna stage
16:30 - 17:30Palenke Soultribe
19:00 - 20:00Augustines
21:30 - 22:45Rudimental
00:15 - 01:15Clean Bandit
2. ArcelorMittal stage
15:15 - 16:15Megaphone
17:45 - 18:45Owen Pallett
20:15 - 21:15Dub Inc
23:00 - 00:00Danger
3. Radegast Czech stage
14:00 - 14:45Come and Play
15:45 - 16:45Vasilův Rubáš
18:00 - 19:00Aneta Langerová
20:30 - 21:30Kieslowski
23:00 - 00:00Fallgrapp

4. Agrofert Fresh stage
14:45 - 15:45TiNG
16:45 - 17:45The Dumplings
19:15 - 20:15Dillon
21:45 - 22:45Damian Lazarus & The Ancient Moons
00:15 - 01:15Marika
5. Vítkovice Gong stage
12:00 - 13:15DaeMen: Loser(s)
16:45 - 17:45Faiz Ali Faiz
19:15 - 20:15Mark Eliyahu feat. Alaev Family and Rita
21:45 - 22:45Camille O´Sullivan
00:15 - 01:15Tvrdý/Havelka s kapelou
6. Drive stage
15:15 - 16:15Carlos and His Coyotes
17:45 - 18:45Sallie Ford
20:15 - 21:15Nicolas Pellerin et les Grands Hurleurs
23:00 - 00:00Alaev Family

7. Full Moon stage
16:00 - 17:00Gerda Blank
18:00 - 19:00DIV I DED
20:00 - 21:00Kill the Dandies!
22:00 - 23:00Gallon Drunk
00:00 - 01:00Schwarzprior
8. Electronic stage
17:30 - 18:30MGDLN
19:00 - 20:00Gagarin
21:30 - 22:30Vessels
23:30 - 00:45Fairmont
01:15 - 02:45Guggenhousse
03:15 - 04:45Mumbai Science
9. Europe stage
13:00 - 14:00Divadlo Koňmo: Vyprávění starého vlka
14:30 - 15:30Divadlo VOSTO5: Košičan 3
16:15 - 17:30Sara Moreno
18:45 - 20:00Janusz Prusinowski Kompania
21:15 - 22:30Létající rabín: židovské tance
23:00 - 01:00DJ Click

10. Scéna České televize
14:00 - 15:30Objektiv – natáčení pořadu
16:30 - 17:30Hyde Park Civilizace
18:00 - 19:00Zpravodajský workshop
20:00 - 21:00Hyde Park Civilizace - živě
11. MF Dnes Poetry stage
12:00 - 13:00Jazzová poezie Lawrence Ferlinghettiho
13:30 - 14:30Slovenská něha
15:00 - 16:00Na dřeň
17:00 - 18:00Vítrholc
00:00 - 00:30Kadiš
00:30 - 01:00A mory
12. Reflex Discussion stage
12:30 - 13:30Na sex symbol jsem starej
14:00 - 15:00Aspen Institut Praha: na téma Kultura a proměna našich měst
15:30 - 16:30Je centrum Ostravy ve Vítkovicích?
17:00 - 18:00Reportér Reflexu Jiří X. Doležal varuje: Stát škodí zdraví! 
18:30 - 19:30Máme se bát islámu?

13. Cinestar stage (program by LFŠ)
11:30 - 13:30Okno do dvora
13:45 - 15:15Perný den
15:45 - 18:15Klub rváčů
18:30 - 20:00Vynález zkázy
14. Voices of Freedom
12:00 - 13:00Střední Evropa kráčí ke svobodě
13:00 - 14:30Zamrzlé konflikty a cíle ruské politiky
14:30 - 15:15Vyhnání a návrat krymských Tatarů
15:30 - 17:00Máme se bát současného Ruska?
15. Busking powered by Muziker
11:00 - 21:00Busking pro veřejnost

16. ČEZ Stage & Children’s Stage
11:00 - 17:00Jinálek a Ája
17:00 - 17:45ČEZ Stage-Champagnie La Tal
17:45 - 21:00Jinálek a Ája
999. Cineport
11:30 - 20:00Cineport - sobota

DEN ČTVRTÝ 19. 7. 2015

1. Česká spořitelna stage
15:15 - 16:15Sto zvířat
17:45 - 18:45Rodrigo y Gabriela
20:15 - 21:15Other Lives
22:45 - 23:45Mika
2. ArcelorMittal stage
14:00 - 15:00Zlokot
16:30 - 17:30Dzambo Agusevi Orchestra
19:00 - 20:00The Mispers
21:30 - 22:30Tata Bojs
3. Radegast Czech stage
14:45 - 15:45Narajama
17:00 - 18:00Zuby nehty
19:30 - 20:30Květy
21:45 - 22:45Holden Caulfield

4. Agrofert Fresh stage
13:45 - 14:45The Dust
16:00 - 17:00Choir of Young Believers
18:30 - 19:30Sly & Robbie meet Nils Petter Molvær
20:45 - 21:45Vök
22:45 - 23:45The Soft Moon
5. Vítkovice Gong stage
12:00 - 13:15La Fabrika, Praha: Krasavice Interkontinentální - Arte et Marte
15:45 - 16:45William Fitzsimmons
18:15 - 19:15Imed Alibi
20:45 - 21:45Lenka Dusilová a Baromantika
6. Drive stage
14:00 - 15:00Vladimír Merta Trio
16:30 - 17:30Canzoniere Grecanico Salentino
19:00 - 20:00NO Blues
21:30 - 22:30Electro deluxe

7. Full Moon stage
15:00 - 16:00Jested
17:00 - 18:00Sundays on Clarendon Road
19:00 - 20:00Inheritance
21:00 - 22:00Fumaça Preta
8. Electronic stage
17:45 - 18:30Dikolson
19:00 - 20:00Monikino kino
20:30 - 22:00Aid Kid
9. Europe stage
13:00 - 14:00Divadlo Kvelb: Otesánek
15:00 - 16:15Janusz Prusinowski Kompania
17:45 - 19:00Sara Moreno
20:00 - 21:15Canzoniere Grecanico Salentino

10. Scéna České televize
14:00 - 15:00Objektiv
15:30 - 16:30Hudební workshop
17:00 - 18:00Josef Pleskot: Prostory pro život
18:30 - 19:30U zavěšené knihy
11. MF Dnes Poetry stage
12:00 - 13:15Desatero podle Dagmar
14:30 - 15:30Hudebně-poetické ženy
16:00 - 17:00(O)ceněné
18:00 - 19:00Improzie
12. Reflex Discussion stage
11:30 - 12:30Češi očima cizinců
13:00 - 14:30Kde se vzali Romové?
15:30 - 16:30Nevyšlapanou cestou

13. Cinestar stage (program by LFŠ)
11:30 - 13:15Nick Cave: 20 000 dní na Zemi
13:30 - 15:00Magický hlas rebelky
15:15 - 16:15K oblakům vzhlížíme
16:30 - 18:00Evangelium podle Brabence
14. Voices of Freedom
11:30 - 12:00Projekce filmů
12:15 - 13:45Události konce války
13:45 - 15:15Varšavské povstání
15:30 - 17:15Rok 1945 ve střední Evropě
15. Busking powered by Muziker
11:00 - 21:00Busking pro veřejnost

16. ČEZ Stage & Children’s Stage
11:00 - 14:00Jinálek a Ája
14:00 - 14:45ČEZ Stage-Champagnie La Tal
14:45 - 21:00Jinálek a Ája
999. Cineport
11:30 - 20:00Cineport - neděle

Přesný program Colours of Ostrava 2013 po dnech a hodinách bude zveřejněn v průběhu června 2013.

Zatím se podívejte na seznam potvrzených kapel zde.

 
 
 
 
Česky
English
Polski